Trinion CRM (1.0.4) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Description
nl: Beschrijving

en: Currency
nl: Valuta

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Number
nl: Getal

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Text
nl: Tekst

en: Total
nl: Totaal

en: All
nl: Alle

en: Post
nl: Bericht

en: Off
nl: Uit

en: Contacts
nl: Contacten

en: Comment
nl: Reactie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Customer
nl: Klant

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Company
nl: Bedrijf

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Organization
nl: Organisatie

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Bank accounts
nl: Bankrekeningen

en: Discount percent
nl: Kortingspercentage

en: Link to the entity
nl: Link naar de entiteit
