Trinion CRM (1.0.4) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Contact
nn: Kontakt

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Comment
nn: Kommentar

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Address
nn: Adresse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
