Trinion CRM (1.0.4) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Description
oc: Descripcion

en: Currency
oc: Devisa

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Text
oc: Tèxte

en: Contact
oc: Contacte

en: All
oc: Tot

en: Post
oc: Postar

en: Logo
oc: Lògo

en: Off
oc: Desactivat

en: Comment
oc: Comentari

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Address
oc: Adreça

en: Company
oc: Societat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full name
oc: Nom complet

en: Approved
oc: Aprovat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Company name
oc: Nom de la societat

en: Organizations
oc: Organisations

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
