Trinion CRM (1.0.4) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: شرح

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: File
fa: فایل

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Number
fa: عدد

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Text
fa: متن

en: Contact
fa: تماس

en: All
fa: همه

en: Logo
fa: آرم

en: Off
fa: خاموش

en: Comment
fa: نظر

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: ‹
fa: ›

en: ›
fa: ‹

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Link to the entity
fa: واصلی به عنصر
