Trinion CRM (1.0.4) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Contact
sl: Kontakt

en: All
sl: Vsi

en: Post
sl: Objava

en: Comment
sl: Komentar

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
