Trinion CRM (1.0.4) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Contact
sq: Kontakti

en: All
sq: Të gjitha

en: Post
sq: Dërgimi

en: Logo
sq: Stema

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
