Trinion CRM (1.0.4) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Total
sr: Укупно

en: Logo
sr: Лого

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Link to the entity
sr: Линк ка ентитету
