Trinion CRM (1.0.4) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Description
sv: Beskrivning

en: Currency
sv: Valuta

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: File
sv: Fil

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Total
sv: Totalt

en: Contact
sv: Kontakt

en: All
sv: Alla

en: Post
sv: Inlägg

en: Logo
sv: Logotyp

en: Off
sv: Av

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Comment
sv: Kommentar

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Customer
sv: Kund

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Company
sv: Företag

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Approved
sv: Godkänd

en: Apply
sv: Applicera

en: Organization
sv: Organisation

en: Offset
sv: Kompensera

en: Company name
sv: Företagsnamn

en: Organizations
sv: Organisationer

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Link to the entity
sv: Länk till objektet
