Trinion CRM (1.0.4) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Description
te: వివరణ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Action
te: చర్య

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Total
te: మొత్తం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: All
te: అన్నీ

en: Post
te: టపా

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Address
te: చిరునామా

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
