Trinion CRM (1.0.4) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Description
ur: وضاحت

en: Currency
ur: کرنسی

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Number
ur: نمبر

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Contact
ur: رابطہ

en: Logo
ur: لوگو

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ›
ur: ‹

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
