Trinion CRM (1.0.4) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Description
hr: Opis

en: Currency
hr: Valuta

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Text
hr: Tekst

en: Total
hr: Ukupno

en: Contact
hr: Kontakt

en: All
hr: Svi

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Comment
hr: Komentar

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Customer
hr: Kupac

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Full name
hr: Puno ime

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
