Trinion live chat (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: On
ar: في

en: Number
ar: رقم

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Messages
ar: الرسائل
