Trinion live chat (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Number
az: Rəqəm

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Messages
az: Mesajlar
