Trinion live chat (1.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: On
bg: Включи

en: Number
bg: Число

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Messages
bg: Съобщения
