Trinion live chat (1.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Number
da: Antal

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Messages
da: Beskeder
