Trinion live chat (1.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: On
de: An

en: Number
de: Zahl

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Messages
de: Benachrichtigungen
