Trinion live chat (1.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Number
fi: Numero

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Messages
fi: Viestit

en: Chat
fi: Pikaviestin
