Trinion live chat (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: On
fr: Activé

en: Number
fr: Nombre

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Chat
fr: Discussion
