Trinion live chat (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: On
gl: Activo

en: Number
gl: Número

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Messages
gl: Mensaxes
