Trinion live chat (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: On
he: פעיל

en: Number
he: מספר

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Messages
he: מסרים
