Trinion live chat (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: On
id: Pada

en: Number
id: Angka

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Messages
id: Pesan-pesan
