Trinion live chat (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: On
ja: オン

en: Number
ja: 数値

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Messages
ja: メッセージ
