Trinion live chat (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Number
lt: Skaičius

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Messages
lt: Žinutės
