Trinion live chat (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Number
lv: Skaitlis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Messages
lv: Ziņojumi
