Trinion live chat (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: On
nl: Aan

en: Number
nl: Getal

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Messages
nl: Berichten
