Trinion live chat (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Number
pl: Liczba

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Chat
pl: Czat
