Trinion live chat (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Number
ru: Число

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Messages
ru: Сообщения

en: Responsible
ru: Ответственный
