Trinion live chat (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Number
sk: Číslo

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Messages
sk: Správy
