Trinion live chat (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: On
sv: På

en: Number
sv: Tal

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Messages
sv: Meddelanden
