Trinion live chat (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: On
tr: Açık

en: Number
tr: Sayı

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Messages
tr: İletiler

en: Chat
tr: Sohbet
