Trinion live chat (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Number
ca: Número

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Messages
ca: Missatges

en: Chat
ca: Xat
