Trinion live chat (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Number
el: Αριθμός

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Messages
el: Μηνύματα
