Trinion live chat (1.0.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: On
es: Activado

en: Number
es: Número

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Messages
es: Mensajes
