Trinion live chat (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: On
hi: चालू

en: Number
hi: संख्या

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Messages
hi: संदेश
