Trinion live chat (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: On
hu: Be

en: Number
hu: Szám

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Messages
hu: Üzenetek
