Trinion live chat (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Chat
kn: ಹರಟೆ
