Trinion live chat (1.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Number
ro: Număr

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Messages
ro: Mesaje
