Trinion live chat (1.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Number
uk: Число

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Chat
uk: Чат
