Trinion live chat (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Number
vi: Số

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Messages
vi: Thông báo

en: Chat
vi: Trò chuyện
