Trinion mail (1.0.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Subject
bg: Тема

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text
bg: Текст

en: Page
bg: Страница

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Apply
bg: Търси

en: From address
bg: Изходящ адрес
