Trinion mail (1.0.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: E-mail
fr: Courriel

en: Subject
fr: Objet

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Default
fr: Par défaut

en: Text
fr: Texte

en: Files
fr: Fichiers

en: Sender
fr: Expéditeur

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: From address
fr: Adresse de l'expéditeur

en: Offset
fr: Décalage

en: Emails
fr: Courriels

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -
