Trinion mail (1.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
