Trinion mail (1.0.2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Subject
eo: Temo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Files
eo: Dosieroj

en: Page
eo: Paĝo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
