Trinion mail (1.0.2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Subject
fi: Aihe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Text
fi: Teksti

en: Files
fi: Tiedostot

en: Page
fi: Sivu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
