Trinion mail (1.0.2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
