Trinion mail (1.0.2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Subject
ka: სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Files
ka: ფაილები

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
