Trinion mail (1.0.2) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Default
ta: இயல்பான

en: Text
ta: உரை

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Emails
ta: மின்னஞ்சல்கள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
