Trinion mail (1.0.4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: Date
bn: তারিখ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী
