Trinion mail (1.0.4) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Date
bs: Datum

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
