Trinion mail (1.0.4) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Subject
da: Emne

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: User
da: Bruger

en: Files
da: Filer

en: Page
da: Side

en: Sender
da: Afsender

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: From address
da: Afsenderadresse

en: Offset
da: Forskydning

en: Emails
da: E-mails

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
